Up next

Bild publikon pergjimet. Mafiozi i telefonon kryetarit të PS për Shijakun, Elton Arbana

55 Shikime· 05 Jun 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Në një përgjim tjetër bga "Bild" tregohet se si Avdylaj i telefonon kryebashkiakut të Shijakut për të organizuar një takim me të, me Vangjush Dakon, dhe me një kandidat të mundshëm dhe deputetin aktual ‘Liri’ (Ilir Ndraxhi), një person që klani kriminal i Avdylajve kërkon të vendoset si kandidat i PS.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next