Gazeta Si
Gazeta Si 05 Jun 2019
0

Up next

PD publikon mesazhin: Ja si shantazhon Veliaj gazetarët
16 Aug 2020
PD publikon mesazhin: Ja si shantazhon Veliaj gazetarët
Gazeta Si · 2 Shikime

Bild publikon pergjimet. Mafiozi i telefonon kryetarit të PS për Shijakun, Elton Arbana

46 Shikime
In Lajme

Në një përgjim tjetër bga "Bild" tregohet se si Avdylaj i telefonon kryebashkiakut të Shijakut për të organizuar një takim me të, me Vangjush Dakon, dhe me një kandidat të mundshëm dhe deputetin aktual ‘Liri’ (Ilir Ndraxhi), një person që klani kriminal i Avdylajve kërkon të vendoset si kandidat i PS.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

PD publikon mesazhin: Ja si shantazhon Veliaj gazetarët
16 Aug 2020
PD publikon mesazhin: Ja si shantazhon Veliaj gazetarët
Gazeta Si · 2 Shikime