Gazeta Si
Gazeta Si 26 Dec 2019
0

Up next

Ndodh edhe kështu! Ruçi e pret nga kamera e vet, Myslim Murrizi shfaqet te kamera e Korab Litës
01 Jul 2020
Ndodh edhe kështu! Ruçi e pret nga kamera e vet, Myslim Murrizi shfaqet te kamera e Korab Litës
Gazeta Si · 2 Shikime

Bateritë e lodrave mund të vrasin fëmijët nëse gëlltiten, kështu që mbajini sa më larg tyre

5 Shikime
In Lajme

Bateritë e vogla të lodrave mund të vrasi fëmijët nëse i gëlltitin, paralajmërojnë mjekët në Shërbimin Kombëtar të Shëndetit në Londër.
Stephen Powis, një mjek bën thirrje prindërve që të jenë vigjilentë në prag festash dhe të shmangnin lodrat që kanë bateri të vogla. Ato gjenden kudo, në dritat e festave, lodrat e ndryshme, telekomandat e të tjerë. Këto bateri janë sa një monedhë dhe mund të kalojnë kollaj në fyt, e më pas të shkaktojnë hemorragji të brendshme dhe më pas vdekjen në më pak se dy orë.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Ndodh edhe kështu! Ruçi e pret nga kamera e vet, Myslim Murrizi shfaqet te kamera e Korab Litës
01 Jul 2020
Ndodh edhe kështu! Ruçi e pret nga kamera e vet, Myslim Murrizi shfaqet te kamera e Korab Litës
Gazeta Si · 2 Shikime