Up next

Basha: S’ka rrugë të mesme, o me juntën, o me ne!

77 Shikime· 12 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Për të arrestuarit, Basha tha se opozita nuk do të lejojë asnjë prej tyre që të mbahet i arrestuar, duke shtuar se tanimë nuk ka një rrugë të mesme për të zgjedhur.

“Kurrë nuk ka qenë më e qartë dhe e kthjellët zgjedhja! O me juntën, o me popullin e bashkuar për liri dhe demokraci”, shtoi ai.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next