Gazeta Si
Gazeta Si 12 May 2019
0

Up next

Firmoset marrëveshja që i hap rrugë Turqisë për rindërtimin e Laçit
11 Jan 2020
Firmoset marrëveshja që i hap rrugë Turqisë për rindërtimin e Laçit
Gazeta Si · 2 Shikime

Basha: S’ka rrugë të mesme, o me juntën, o me ne!

57 Shikime
In Lajme

Për të arrestuarit, Basha tha se opozita nuk do të lejojë asnjë prej tyre që të mbahet i arrestuar, duke shtuar se tanimë nuk ka një rrugë të mesme për të zgjedhur.

“Kurrë nuk ka qenë më e qartë dhe e kthjellët zgjedhja! O me juntën, o me popullin e bashkuar për liri dhe demokraci”, shtoi ai.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Firmoset marrëveshja që i hap rrugë Turqisë për rindërtimin e Laçit
11 Jan 2020
Firmoset marrëveshja që i hap rrugë Turqisë për rindërtimin e Laçit
Gazeta Si · 2 Shikime