Up next

Basha: Ekonomia, dramë! E zgjidhim pas zgjidhjes së krizës politike

48 Shikime· 12 Jul 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Referuar raportit të Departamentit Amerikan të Shtetit mbi klimën e biznesit dhe gjendjen e ekonomisë shqiptare, Lulzim Basha doli para gazetarëve ku raportin e cilësoi si një konfirmim të asaj që opozita e ka parë dhe deklaruar prej kohësh; dramën e gjithanëshme ku ndodhet vendi.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next