Gazeta Si
Gazeta Si 12 Jul 2019
0

Up next

Basha: Fajin e ka sistemi, alibi e propagandës së Edi Ramës
09 Jan 2020
Basha: Fajin e ka sistemi, alibi e propagandës së Edi Ramës
Gazeta Si · 2 Shikime

Basha: Ekonomia, dramë! E zgjidhim pas zgjidhjes së krizës politike

34 Shikime
In Lajme

Referuar raportit të Departamentit Amerikan të Shtetit mbi klimën e biznesit dhe gjendjen e ekonomisë shqiptare, Lulzim Basha doli para gazetarëve ku raportin e cilësoi si një konfirmim të asaj që opozita e ka parë dhe deklaruar prej kohësh; dramën e gjithanëshme ku ndodhet vendi.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Basha: Fajin e ka sistemi, alibi e propagandës së Edi Ramës
09 Jan 2020
Basha: Fajin e ka sistemi, alibi e propagandës së Edi Ramës
Gazeta Si · 2 Shikime