Up next

Basha: Beteja që kemi nisur do të përfundojë vetëm me shporrjen e qeverisë së krimit

63 Shikime· 26 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Letrës së katërt te Edi Rames, Lulzim Basha iu përgjigj në fjalën e mbajtur para mbështetësve të opozitës, ku mes rreshtave përforcoi qëndrimin se dialog pa dorëheqjen e Kryeministrit nuk ka dhe s’do të ketë. “Njeriu që për pushtetin e tij futi krimin në Parlament, asgjësoi gjykatat e larta, lëshoi gaz lotsjellës si një kriminel ndaj popullit të vet, nuk duhet të qëndrojë më në krye të vendit”, deklaroi kryedemokrati.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next