Banori ankohet ndihma 2 ankesa ushqimet.mp4

11 Shikime· 28 Nov 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Banorët e Durrësit ankohet për mos dhënien ne ndihmave dhe për abuzime në në shpërdarjen e tyre. Ata shprehen të indinjuar se kanë tre ditë po presin dhe nuk kanë marrë asnjë ndihmë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By