Gazeta Si
Gazeta Si 19 Mar 2020
0

Up next

Aeroporti i Rinasit Ministria Balluku per avokaturen e Shtetit.mp4
27 Apr 2019
Aeroporti i Rinasit Ministria Balluku per avokaturen e Shtetit.mp4
Gazeta Si · 42 Shikime

Arrestimi i dy grabitesve te Rinasit.mp4

2 Shikime
In Lajme

pamjet e megaoperacionit policor të koduar "Të fundit", për kapjen e dy personave me rrezikshmëri të lartë shoqërore në fushën e vjedhjeve me armë, pjesëtarët e fundit të një grupi të rrezikshëm kriminal.
Klement Çala, 32 vjeç dhe Eldi Çala, 35 vjeç, lindur dhe banues në Elbasan, të cilët ishin shpallur në kërkim ndërkombëtar si autorë të dyshuar të ngjarjes së ndodhur më datë 09.04.2019, në aeroportin e Rinasit, ku janë grabitur vlerat monetare të disa bankave të nivelit të dytë dhe për këtë Gjykata e Shkallës së Parë për Krime të Rënda kishte vendosur masën e sigurisë “Arrest në burg” pa afat.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Aeroporti i Rinasit Ministria Balluku per avokaturen e Shtetit.mp4
27 Apr 2019
Aeroporti i Rinasit Ministria Balluku per avokaturen e Shtetit.mp4
Gazeta Si · 42 Shikime