Gazeta Si
Gazeta Si 27 Apr 2019
0

Up next

Vrasja e dy oficerëve në Trieste, Policia e Shtetit ceremoni përpara Ambasadës Italiane
06 Oct 2019
Vrasja e dy oficerëve në Trieste, Policia e Shtetit ceremoni përpara Ambasadës Italiane
Gazeta Si · 18 Shikime

Aeroporti i Rinasit Ministria Balluku per avokaturen e Shtetit.mp4

40 Shikime
In Lajme

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjitikës Belinda Balluku ka reaguar sa i takon autorizimit të Avokatit të Shtetit për të kontraktuar një studio ndërkombëtare ligjore, për shërbim konsulence, për marrëveshjen koncensionare me kompaninë kineze në aeroportin e Rinasit.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Vrasja e dy oficerëve në Trieste, Policia e Shtetit ceremoni përpara Ambasadës Italiane
06 Oct 2019
Vrasja e dy oficerëve në Trieste, Policia e Shtetit ceremoni përpara Ambasadës Italiane
Gazeta Si · 18 Shikime