Gazeta Si
Gazeta Si 19 Sep 2019
0

Up next

Akuza e Bashës: Për Teatrin është marrë kapar! Të fusin plumbin po s'u bë puna
20 May 2020
Akuza e Bashës: Për Teatrin është marrë kapar! Të fusin plumbin po s'u bë puna
Gazeta Si · 2 Shikime

Akuza e Berishës në 2017: Qeveria fiku radarët

17 Shikime
In Lajme

“Qeveria e Noriegës bllokoi radarët. Nga shtatë radarë vetëm tre në funksion. Dhe nga e gjithë ajo që kemi denoncuar, ditën që narkoministri fliste këtu, trageti nga Durrës nisej i shoqëruar para dhe mbrapa nga dy skafe, të cilat kapeshin për bukuri në radarë por nuk shiheshin nga sytë e mëndjes të atyre që ishin përpara, sepse urdhëri ishte “t’i lëmë të kalojnë”. Njëri u kap në brigjet Italiane, ai që kishte tre ton nuk dihet se ç’u bë”, deklaronte Berisha në 2017.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Akuza e Bashës: Për Teatrin është marrë kapar! Të fusin plumbin po s'u bë puna
20 May 2020
Akuza e Bashës: Për Teatrin është marrë kapar! Të fusin plumbin po s'u bë puna
Gazeta Si · 2 Shikime