Up next

250 vullnetarë të rinj dhe të rritur krijojnë një Betlehem në një fshat të Zadrimës që quhet Hajmel

1 Shikime· 24 Dec 2021
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣Në një fshat të Zadrimës që quhet Hajmel, 250 vullnetarë të rinj dhe të rritur kanë krijuar një Betlehem të veçantë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next