Gazeta Si
Gazeta Si

Gazeta Si

      |      

Subscribers

   Video të fundit

Gazeta Si
5 Shikime · 1 hour më parë

⁣Me armë zjarri gati për t’i shitur, arrestohet në Rinas 45-vjeçari

Gazeta Si
4 Shikime · 2 hours më parë

⁣Flamuri shqiptar ne metrote e Dyseldorfit

Gazeta Si
15 Shikime · 2 days më parë

⁣Në takimin e kësaj jave Skëndërbeu-Partizani, i fituar nga vendasit 1-0, në përfundim është krijuar një incident në tribunën qendrore.
Në pamje të parë dëgjohen fyerje të shumta në drejtim të “miqve” nga Tirana ku shihen vajza dhe gra që largohen pas ofendimeve në korr nga tribuna. Prej tyre familjarë të presidentit të skuadrës së Kuqe, Gamend Demi.

Gazeta Si
8 Shikime · 6 days më parë

⁣Momenti kur protestuesit e opozitës hedhin tymuese dhe molotovë drejt kryeministrisë

Gazeta Si
23 Shikime · 7 days më parë

⁣Protestuesit e opozitës mblidhen para kryeministrisë me flamuj dhe pankarta

Gazeta Si
24 Shikime · 7 days më parë

⁣Kryeministria e rrethuar me policë para protestës së PD

Gazeta Si
21 Shikime · 7 days më parë

Përgatitjet për protestën e 20 shkurtit

Gazeta Si
9 Shikime · 7 days më parë

⁣Lëvizte me armë dhe kanabis në makinë, pranga të riut në Tropojë

Gazeta Si
7 Shikime · 7 days më parë

⁣Dhunoi dhe kërcënoi me sëpatë familjarët, arrestohet 46-vjeçari në Tiranë

Gazeta Si
25 Shikime · 11 days më parë

⁣Sekuestrohet 7.3 milionë dollarë kokainë në Ekuador, pakot mbanin flamurin shqiptar

Gazeta Si
10 Shikime · 12 days më parë

⁣Operacioni ‘Brothers’, arrestohen dy vëllezër që tregtonin droga të forta në Tiranë

Gazeta Si
6 Shikime · 13 days më parë

⁣Në Tiranë kanë nisur përgatitjet edhe për
mikpritjen e sekretarin Amerikan të Shtetit, Antony Blinken.

Në rrugët ku do të kalojë Blinken janë
vendosur flamuj shqiptarë dhe amerikanë. Ndërsa në Fakultetin Politeknik është vendosur
një banderolë e zyrtarit të lartë amerikan, me mbishkrimin “Mirë se vjen zoti
Blinken”.

Gazeta Si
9 Shikime · 13 days më parë

⁣14 shkurti është njohur prej kohësh si dita e
dashurisë, një ditë që na mëson të vlerësojmë dashurinë në çdo formë të marrëdhënieve.
Të favorizuar edhe nga moti me diell, qytetarët e Tiranës po shijojnë kohën dhe
vendin e zbukuruar me lule dhe zemra të kuqe.

Gazeta Si
20 Shikime · 13 days më parë

⁣Trafik droge dhe armësh drejt RMV-së, arrestohen 3 persona në dy operacione në Elbasan

Gazeta Si
11 Shikime · 13 days më parë

⁣Në timon nën efektin e drogës dhe alkoolit, arrestohet 21-vjeçari në Tiranë

Gazeta Si
10 Shikime · 14 days më parë

⁣Zbulohet arsenal armësh në një dyqan rrobash në Vlorë, me mina, kallashnikovë e pistoleta

Gazeta Si
5 Shikime · 14 days më parë

⁣Arrestimi i Altin Çokut, i dyshuar se publikoi në TikTok foto intime të një 27-vjeçareje

Gazeta Si
1 Shikime · 29 days më parë

⁣Aksident me vdekje në aksin Lezhë-Milot

Gazeta Si
1 Shikime · 1 muaj më parë

⁣⁣Ekstradohen nga Gjermania dhe Greqia, në Shqipëri, 2 shtetas shqiptarë

Gazeta Si
1 Shikime · 1 muaj më parë

⁣Arrestohet 50-vjeçari në Vaun e Dejës, dhunonte gruan dhe 4 fëmijët

Më shumë