Gazeta Si
Gazeta Si

Gazeta Si

      |      

Subscribers

   Video të fundit

Gazeta Si
34 Shikime · 2 days më parë

⁣lir Meta dhe Bes Kallaku

Gazeta Si
26 Shikime · 2 days më parë

⁣Ilir Meta dhe Bes Kallaku në Lumin e Shalës

Gazeta Si
7 Shikime · 2 days më parë

⁣Enkileda Carja shpallet Kampione Europe në
Kampionatin Europian për të Rinj, në stilin e shkëputjes me 86 kg. Sportistja
15 vjeçare kuqezi rrëmbeu dhe medaljen e Argjentë në dy garësh.

Gazeta Si
10 Shikime · 4 days më parë

⁣Goli i Qazim Laçit kundë Kroacisë në Euro 2024

Gazeta Si
12 Shikime · 4 days më parë

⁣Goli i Klaus Gjasulës kundër Kroacisë në Euro 2024

Gazeta Si
12 Shikime · 4 days më parë

⁣Gjobiti turisten gjermane, bëri 'selfie' dhe i kërkoi Instagramin, pezullohet polici në Lezhë

Gazeta Si
16 Shikime · 4 days më parë

⁣Ka nisur
festa shqiptare në Hamburg ku tifozët shqiptarë kanë kthyer edhe policët
gjermanë në shqiptarë.

Gazeta Si
2 Shikime · 4 days më parë

⁣Ka nisur
festa shqiptare në Hamburg ku tifozët shqiptarë kanë kthyer edhe policët
gjermanë në shqiptarë.

Gazeta Si
6 Shikime · 4 days më parë

⁣Atmosfera
shqiptare vazhdon në Gjermani, me tifozët që shohin cdo ndeshje kampionati veshur
me ngjyrat kuq e zi dhe me flamur në krahë.

Gazeta Si
6 Shikime · 4 days më parë

⁣Atmosfera
shqiptare vazhdon në Gjermani, me tifozët që shohin cdo ndeshje kampionati veshur
me ngjyrat kuq e zi dhe me flamur në krahë.

Gazeta Si
12 Shikime · 5 days më parë

⁣Administrata e Zonave të Mbrojtura Shkodër ka
zhvilluar censusin e dallëndyshes së detit faqebardhë.

Për të 5-tin vit radhazi është kryer Censusi i
Dallëndyshes së Detit Faqebardhë (Chlidonias hybrida) në brigjet e Rezervatit
Natyror të Menaxhuar.

Për vitin 2024 janë numëruar 734 individë ose
e përkthyer në çifte, 367 çifte të cilët janë në prag folenizimi.

Gazeta Si
6 Shikime · 8 days më parë

⁣Para takimit me Italinë, Kombëtarja ka pasur një tjetër
takim emocionues.

Pasi mbaroi seanca e fundit stërvitore e ekipit, lojtarët
janë përballur me një surprise. Familjarët e futbollistëve por edhe të stafit
teknik u janë bashkuar atyre duka ndarë disa çaste të bukura bashkë.

Gazeta Si
46 Shikime · 10 days më parë

⁣“Shota” quhet makina e parë makina e parë ushtarake e
blinduar ‘Made in Albania’. Ajo është planifikuar të prezantohet në Paris, në “Eurosatory
Paris 2024”, panairin ndërkombëtar për mjete për mbrojtje, në të cilin
Shqipëria do të marrë pjesë për herë të parë përfaqësuar nga një kompani 100%
shqiptare. Panairi zgjat nga data 17 deri në 21 qershor dhe marrin pjesë rreth
2 mijë kompani nga e gjithë bota, ku mes tyre do përfaqësohet edhe Shqipëria.

Gazeta Si
11 Shikime · 13 days më parë

⁣Sekuestrohen dhjetëra doza kokaine, ekstazi dhe kanabis, 6 të arrestuar në Lezhë

Gazeta Si
26 Shikime · 15 days më parë

⁣Korçë, babai ndez cigaren teksa furnizonte makinën me gaz në një pikë karburanti

Gazeta Si
14 Shikime · 17 days më parë

⁣Dhunonte gruan dhe kërcënonte se do ta vriste, arrestohet 50-vjeçari

Gazeta Si
12 Shikime · 18 days më parë

⁣Rama inpekton punimet në qendrën e pritjes së emigrantëve në Shëngjin

Gazeta Si
9 Shikime · 18 days më parë

⁣Porti i Shëngjinit hap "dyert" për emigrantët që do të vijnë nga Italia

Gazeta Si
29 Shikime · 18 days më parë

⁣Qendra e pritjes së emigrantëve në kampin e Shëngjinit është gati

Gazeta Si
16 Shikime · 18 days më parë

⁣Pamje nga kampi i Shëngjinit brenda portit

Më shumë