Gazeta Si
Gazeta Si 02 Oct 2019
0

Up next

PD i dhunuar ne spital.mp4
29 Jun 2019
PD i dhunuar ne spital.mp4
Gazeta Si · 32 Shikime

Zogu busti i dhunuar.mp4

15 Shikime
In Lajme

Shtatorja e ish-mbretit Zog në sheshin Bulevardit qe mban emrin e tij, prane ish-stacionit të Trenit është mbushur me grafite me parullat "Tradhtari i Kombit", "Poshtë tradhtari i kombit" dhe "Spiuni i Serbisë". Grafitet janë realizuar në të katër anët e bustit të vendosur në këtë shesh me rastin e vitit jubile të 100 vjetorit të Pavarësisë, në dhjetor të vitit 2012. Kjo vepër u inagurua nga kryeministri i asaj kohe Sali Berisha.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

PD i dhunuar ne spital.mp4
29 Jun 2019
PD i dhunuar ne spital.mp4
Gazeta Si · 32 Shikime