Up next

Zgjedhjet, Rama porosit kandidatët

67 Shikime· 18 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

“Zgjedhjet vendore do të zhvillohen më 30 qershor! Kjo është fjalia që nga sot, e deri në ditën e heshtjes elektorale duhet të hapë dhe të mbyllë çdo komunikim tonin”. Ky ishte udhëzimi që Edi Rama u dërgoi publikisht kandidatëve për kryetarë bashkishë dhe të gjithë zyrtarëve dhe anëtarëve të thjeshtë të Partisë Socialiste këtë të shtunë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next