Up next

Xhevit Sinani në Gjykatën e Elbasanit i akuzuar për vrasjen e gruas dhe të vëllait në Gramsh

19 Shikime· 30 Jan 2023
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣Xhevit Sinani në Gjykatën e Elbasanit i akuzuar për vrasjen e gruas dhe të vëllait në
Gramsh

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next