Gazeta Si
Gazeta Si 22 Mar 2020
0

Up next

Përleshje fizike në Kuvend qëllohet Edi Rama nga deputeti demokrat.wmv
25 Dec 2018
Përleshje fizike në Kuvend qëllohet Edi Rama nga deputeti demokrat.wmv
Gazeta Si · 101 Shikime

Xhacka me ushtaraket.mp4

2 Shikime
In Lajme

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka dhe shefi i SHPFA, gjeneral brigade Bardhyl Kollçaku, përmes një videokonference me përfaqësuesit më të lartë ushtarakë shqiptarë në strukturat dhe misionet e Aleancës apo atashetë ushtarakë në vendet e prekura më rëndë nga COVID-19 u interesuan për shëndetin e tyre dhe të familjeve.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Përleshje fizike në Kuvend qëllohet Edi Rama nga deputeti demokrat.wmv
25 Dec 2018
Përleshje fizike në Kuvend qëllohet Edi Rama nga deputeti demokrat.wmv
Gazeta Si · 101 Shikime