Up next

will-video

14 Shikime· 07 Apr 2021
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

⁣Will.i.am,
themelues i grupit muzikor Black Eyed Peas, po nxjerr në treg një “maskë
inteligjente” unike me një çmim prej 299 dollarësh. E quajtur Xupermask, ajo ka
kufje të integruara për anulimin e zhurmave, një portë karikimi, aftësi
Bluetooth dhe drita LED në pjesën e përparme.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next