Gazeta Si
Gazeta Si 28 Feb 2020
0

Up next

Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes
21 Jun 2020
Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes
Gazeta Si · 2 Shikime

WhatsApp Video 2020-02-28 at 14.30.43.mp4

6 Shikime
In Lajme

Megaoperacioni i policisë, në disa qarqe, ku u arrestua Henri Çili dhe 27 të tjerë

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes
21 Jun 2020
Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes
Gazeta Si · 2 Shikime