Up next


WhatsApp Video 2019-06-17 at 12.23.03 (1).mp4

55 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 17 Jun 2019 / In Lajme

Shkodër, përplasje mes përfaqësuesve të PD-së dhe policisë në KZAZ nr. 2

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next