Up next

Vrasja e dy oficerëve në Trieste, Policia e Shtetit ceremoni përpara Ambasadës Italiane

52 Shikime· 06 Oct 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Shqipëria është solidarizuar sot me Policinë italiane,në shenjë respekti për policët italianë qe dhanë jetën në krye të detyrës, në Trieste të Italisë. Policia e Shtetit organizoi paraditen e sotme një ceremoni para Ambasadës Italiane në Tiranë, duke mbajtur drejtqëndrim dhe për një minutë kanë mbajtur ndezur sirenat e Policisë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next