Gazeta Si
Gazeta Si 06 Oct 2019
0

Up next

Policia si Big Brother! Civilë me kamera në rrugë kundër përdorimit të telefonit në timon
09 Aug 2019
Policia si Big Brother! Civilë me kamera në rrugë kundër përdorimit të telefonit në timon
Gazeta Si · 22 Shikime

Vrasja e dy oficerëve në Trieste, Policia e Shtetit ceremoni përpara Ambasadës Italiane

 12 Shikime
In Lajme

Shqipëria është solidarizuar sot me Policinë italiane,në shenjë respekti për policët italianë qe dhanë jetën në krye të detyrës, në Trieste të Italisë. Policia e Shtetit organizoi paraditen e sotme një ceremoni para Ambasadës Italiane në Tiranë, duke mbajtur drejtqëndrim dhe për një minutë kanë mbajtur ndezur sirenat e Policisë.

Më shumë
0 Komente sort Sort by

Up next

Policia si Big Brother! Civilë me kamera në rrugë kundër përdorimit të telefonit në timon
09 Aug 2019
Policia si Big Brother! Civilë me kamera në rrugë kundër përdorimit të telefonit në timon
Gazeta Si · 22 Shikime