Up next

⁣Vrasja e 25-vjeçarit, protestuesit përplasen me policinë

44 Shikime· 09 Dec 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

⁣Vrasja e 25-vjeçarit, protestuesit përplasen me policinë para Kryeministrisë dhe Ministrisë së Brendshme

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next