Up next

Vizitova mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të person.mp4

37 Shikime· 28 Sep 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Demonstrim i Njësisë Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur drejtësisë. Në këtë aksion të improvizuar ku ndalohen disa të kërkuar i pranishëm ka qenë edhe ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next