Gazeta Si
Gazeta Si 28 Sep 2019
0

Up next

Ndryshime në polici, do të ngrihen 4 njësi speciale. Lleshaj cakton prioritetet
11 Jan 2020
Ndryshime në polici, do të ngrihen 4 njësi speciale. Lleshaj cakton prioritetet
Gazeta Si · 3 Shikime

Vizitova mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të person.mp4

18 Shikime
In Lajme

Demonstrim i Njësisë Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur drejtësisë. Në këtë aksion të improvizuar ku ndalohen disa të kërkuar i pranishëm ka qenë edhe ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Ndryshime në polici, do të ngrihen 4 njësi speciale. Lleshaj cakton prioritetet
11 Jan 2020
Ndryshime në polici, do të ngrihen 4 njësi speciale. Lleshaj cakton prioritetet
Gazeta Si · 3 Shikime