Gazeta Si
Gazeta Si 27 Jan 2020
0

Up next

Rama: Njerëzit nuk hanë shifra, por ekonomia në rrugë të mbarë
30 Jan 2020
Rama: Njerëzit nuk hanë shifra, por ekonomia në rrugë të mbarë
Gazeta Si · 2 Shikime

Vitrinat nxinin, e doja të bëja njerëzit të ndalonin një çast.

5 Shikime

“Doja ti bëja njerëzit të ndalonin tek vitrinat e ATSH-së, me fëmijët e vegjël dhe loja me kundra-dritën. Kur i pa drejtori, u gëzua. Unë nuk dija gjë se, çdo thuhej më vonë, e një nga fotografët e ftuar në panel, Alqi Golloshi, në një emision në Top Channel tha se Leoni kur ndërroi vitrinat menduam se ishte rrëzuar qeveria”, thotë Çika në këtë ekskluzive për “Gazetën Si”, teksa ka rrëfyer për institucionin më të fuqishëm të propagandës asokohe, për Agjencinë Telegrafike Shqiptare, të fund vitit të ’80-ës.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Rama: Njerëzit nuk hanë shifra, por ekonomia në rrugë të mbarë
30 Jan 2020
Rama: Njerëzit nuk hanë shifra, por ekonomia në rrugë të mbarë
Gazeta Si · 2 Shikime