Up next

Video/ Topi hyn në kosh e del, arbitri s’e sheh dhe përsëritet ndeshja në NBA

13 Shikime· 04 Dec 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Një rast i veçantë në basketbollin amerikan. Hjuston është përpara 102-89 dhe përpiqet ta administrojë lojën ndaj San Antonios, që në mesin e periodës së tretë është 22 pikë prapa. Harden ngadalëson hapat dhe pastaj zhyt topin në kosh. Topi hyn dhe pastaj, për një lëvizje të pazakontë të rrjetës, del. Ylli i Rokets hutohet dhe për një moment kujton se ka humbur dypikëshin më të lehtë të karrierës, pastaj sheh në ekran dhe kupton që topi ka hyrë në kosh dhe rezultati shkon 104-89. Vetëm se për arbitrat topi nuk ka hyrë kurrë në kosh dhe në fund ndeshja është fituar nga San Antonio Spërs 135-133, pas dy shtesave.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next