Gazeta Si
Gazeta Si 14 Apr 2020
0

Up next

Sandër Lleshaj përforcon zërat e largimit të tij nga Qeveria (Video)
11 Sep 2020
Sandër Lleshaj përforcon zërat e largimit të tij nga Qeveria (Video)
Gazeta Si · 2 Shikime

Video – Si e mban Jurgen Klopp në formë Livepulin

4 Shikime
In Lajme

Trajneri Jurgen Klopp përpiqet që të mbajë lart si fizikisht, ashtu edhe psikologjikisht lojtarët e Liverpulit, përmes organizimit të seancave stërvitore në distancë, ku të gjithë lojtarët janë nëpër shtëpitë e tyre.

Në një seancë të tillë, Klopp u kujton lojtarëve se talenti Harvey Elliot ka ditëlindjen dhe u kërkon të gjithëve që ta urojnë fillimisht në anglisht dhe më pas në të gjitha gjuhët që flitet nga lojtarët e “The Reds”.

E mes gjuhëve që fliten në “Anfield” është edhe shqipja. Xherdan Shaqiri ‘zbatoi’ urdhrin e Klopp për t’i përçuar në shqip një “Shumë urime për ty!” shokut të skuadrës, Harvey Elliot.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Sandër Lleshaj përforcon zërat e largimit të tij nga Qeveria (Video)
11 Sep 2020
Sandër Lleshaj përforcon zërat e largimit të tij nga Qeveria (Video)
Gazeta Si · 2 Shikime