Gazeta Si
Gazeta Si 02 Nov 2019
0

Up next

Video/ Fëmijët e pasur sillen si "të fortë" sfidojnë policinë me makinë
21 Jan 2020
Video/ Fëmijët e pasur sillen si "të fortë" sfidojnë policinë me makinë
Gazeta Si · 2 Shikime

Video shtumbani aksioni i policise.mp4

3 Shikime
In Lajme

Aksioni i policise ku pas njoftimit se nën kërcënimin e armës hajdutet ishin futur në një banesë në fshatin Grykë Nokë dhe nën kërcënimin e armës kishin marrë një shumë parash kane vepruar duke arrestuar dy prej autoreve

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Video/ Fëmijët e pasur sillen si "të fortë" sfidojnë policinë me makinë
21 Jan 2020
Video/ Fëmijët e pasur sillen si "të fortë" sfidojnë policinë me makinë
Gazeta Si · 2 Shikime