Gazeta Si
Gazeta Si 10 Jan 2020
0

Up next

WhatsApp Video 2020-02-28 at 14.30.43.mp4
28 Feb 2020
WhatsApp Video 2020-02-28 at 14.30.43.mp4
Gazeta Si · 1 Shikime

video shembja 10 janar.mp4

3 Shikime
In Lajme

Shembja e godines gjashtekateshe nga forcat e ushtrise dhe IKMT-se. Per rrezimin e godines u perdoren 10 kg tritol. Prishja e objektit realizohet per shkak te ndertimit te Unazes se Re ne Tirane.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

WhatsApp Video 2020-02-28 at 14.30.43.mp4
28 Feb 2020
WhatsApp Video 2020-02-28 at 14.30.43.mp4
Gazeta Si · 1 Shikime