Up next

video-qafe-shtama2

17 Shikime· 01/22/22
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1
In Other

⁣Siç shihet edhe nga këto foto e video, e gjithë rruga Krujë-Qafë Shtamë është e ngrirë nga akulli dhe në të duken qartë edhe shenjat e gomave që kanë lënë automjetet që kanë rr

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next