Up next


(Video) Prova muzikore në distancë, Eneda dhe grupi e kanë gjetur zgjidhjen

3 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 16 Mar 2020 / In Lajme

Ngujimi në shtëpi për shkak të koronavirusit nuk e ka penguar këngëtaren Eneda Tarifa që të ndalë provat e këngës me të cilën garon në festivalin “Kënga Magjike”.

“Ja ç’mund të bëjmë ne muzikantët edhe në kushte shtëpie. @cimidule (guitar) @fatlinddehiri (drums) @francifjerca (bass) @arberkocllari (keyboard) dhe ai qe na bëri bashkë @mariodeda ( piano & studio man) #unërrinështëpi #dotiadalim Love you guys”, shkruan këngëtarja.

Vetë ky festival është vënë në pikëpyetje, nisur nga situata me të cilën po përballet Shqipëria dhe mbarë bota.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next