Up next

Video / Operacioni i shpëtimit të Klajdi Qatos nga grupet e emergjencave shqiptaro-greke

25 Shikime· 27 Nov 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Një prej akteve me fund të lumtur të tragjedisë kombëtare të shkaktuar nga tërmeti i së martës ishte ajo e 25-vjeçarit, Klajdi Qato.

I riu u shpëtua pas mesnate nga grupet e emergjencave civile shqiptare dhe ato greke. Ai u nxorr nga rrënojat e hotelit “Vila Palma” pas rreth 20 orësh përpjekje.

Klajdi është në gjendje të mirë shëndetësore dhe jashtë rrezikut për jetën.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next