Gazeta Si
Gazeta Si 30 Jun 2019
0

Up next

Video/ Kush është Kamberi, ai që zgjodhi kuqezinjtë para Zvicrës e Kosovës
10 Nov 2019
Video/ Kush është Kamberi, ai që zgjodhi kuqezinjtë para Zvicrës e Kosovës
Gazeta Si · 1 Shikime

Video muzike furgoni.mp4

40 Shikime
In Lajme

FIER/ Furgoni me logon “Bashkia që duam” shpërndan miell në Fier ditën e votimit. Qytetarët tallen dhe vënë në lojë zgjedhjet me saze. Video eshte postuar nga Partia Demokratike

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Video/ Kush është Kamberi, ai që zgjodhi kuqezinjtë para Zvicrës e Kosovës
10 Nov 2019
Video/ Kush është Kamberi, ai që zgjodhi kuqezinjtë para Zvicrës e Kosovës
Gazeta Si · 1 Shikime