Up next

⁣Video – Momenti kur një efektiv civil policie ndërhyn duke shmangur tragjedinë

20 Shikime· 18 Apr 2021
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Një ngjarje e rëndë është shmangur në orët e pasdites falë ndërhyrjes së një efektivi të Policisë së Shtetit në momentin kur një shtetas me automjetin Volkswaggen u përpoq të godiste një tjetër qytetar.

Gazeta Si mëson se sherri ka lindur për motive të dobta, ku pas ofendimeve me fjalë, personi i arrestuar tashmë nga policia hipën në automjetin e tij tip Volkswaggen dhe pasi kthehet kundërvajtje godet automjetin e personit me të cilin debatoi.

Përplasja shkaktoi kaos për minuta me radhë në Bulevardin “Migjeni” në Tiranë, ku pas ndërhyrjes së efektivit civil të Policisë së Shtetit është bërë i mundur zhbllokimi i rrugës dhe normalizimi i situatës.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next