Up next

⁣(VIDEO) Momenti i vrasjes së nënkomisar Saimir Hoxhës në Lezhë

15 Shikime· 29 Sep 2021
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Vrasja e nënkomisar Saimir Hoxhës është filmuar nga kamera e vendosura në zonën e Kune Vainit, për qëllim vëzhgimin e zonës së mbrojtur natyrore.

Nga pamjet shihet momenti kur policia ka ndaluar automjetin që po e ndiqte, ku ndodhej edhe Aldi Rama. Ky i fundit i ulur në sediljen e pasme të makinës ka shkrepur pistoletën në drejtim të Hoxhës dhe sipas policisë më pas ka kaluar në timonin e makinës dhe është larguar prej andej me shpejtësi.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next