Up next

Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes

7 Shikime· 21 Jun 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka paralajmëruar qytetarët se më e keqja nga Covid-19,nuk vjen nëse në përditshmëri tregohet kujdes nga të gjithë.
Thirrja e ministres vjen nga një postimi në rrjetin social "Facebook" ku shihet mënyra se si mund të përhapet virusi nësr nuk jemi të kukdesshëm.
Më tej Manastirlu ka shkruar se të gjithë qytetarët duhet të ruajnë distancën 1.5 metër, të mbajnë maskë, të lajnë duart dhe të dezinfektojnë ambientet ku qëndrojnë shpesh.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next