Gazeta Si
Gazeta Si 21 Jun 2020
0

Up next

Video/ U vendos eksploziv në derën e lokalit, arrestohet një 28 vjeçar
12 Jun 2020
Video/ U vendos eksploziv në derën e lokalit, arrestohet një 28 vjeçar
Gazeta Si · 3 Shikime

Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes

2 Shikime
In Lajme

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka paralajmëruar qytetarët se më e keqja nga Covid-19,nuk vjen nëse në përditshmëri tregohet kujdes nga të gjithë.
Thirrja e ministres vjen nga një postimi në rrjetin social "Facebook" ku shihet mënyra se si mund të përhapet virusi nësr nuk jemi të kukdesshëm.
Më tej Manastirlu ka shkruar se të gjithë qytetarët duhet të ruajnë distancën 1.5 metër, të mbajnë maskë, të lajnë duart dhe të dezinfektojnë ambientet ku qëndrojnë shpesh.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Video/ U vendos eksploziv në derën e lokalit, arrestohet një 28 vjeçar
12 Jun 2020
Video/ U vendos eksploziv në derën e lokalit, arrestohet një 28 vjeçar
Gazeta Si · 3 Shikime