Gazeta Si
Gazeta Si 10 Mar 2020
0

Up next

Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes
21 Jun 2020
Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes
Gazeta Si · 2 Shikime

Video femijet apeli.mp4

4 Shikime
In Lajme

Disa fëmijë që jetojnë në Itali kanë gjetur mënyrën më të mirë për t'i bërë thirrje njerëzve që të qëndrojnë në shtëpi dhe të mos dalin rrugëve. Ata i kanë ndryshuar tekstin të këngës së grupit italian Richi e Poveri, të titulluar " Sarà perché ti amo". Dy djem e dy vajza i kërkojnë që kenë kujdes.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes
21 Jun 2020
Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes
Gazeta Si · 2 Shikime