Gazeta Si
Gazeta Si 19 Dec 2019
0

Up next

Me rroga të cunguara dhe pa zyra, SPAK ankohet te Qeveria
02 Jul 2020
Me rroga të cunguara dhe pa zyra, SPAK ankohet te Qeveria
Gazeta Si · 2 Shikime

Video e zgjedhjes së kreut të SPAK

6 Shikime
In Lajme

Video e zgjedhjes së kreut të SPAK, Arben Kraja

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Me rroga të cunguara dhe pa zyra, SPAK ankohet te Qeveria
02 Jul 2020
Me rroga të cunguara dhe pa zyra, SPAK ankohet te Qeveria
Gazeta Si · 2 Shikime