Gazeta Si
Gazeta Si 14 Mar 2020
0

Up next

Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes
21 Jun 2020
Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes
Gazeta Si · 2 Shikime

video duatrokitje.mp4

4 Shikime
In Lajme

Qytetaret kane dale ne dritare dhe ballkone duke duatrokitur ne mbeshtetje te mjekeve dhe infermiereve per punen e palodhshme qe po bejne kunder koronavirusit. Nje gjest ne shenje solidarizimi ndaj punes se bluzave te bardha.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes
21 Jun 2020
Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes
Gazeta Si · 2 Shikime