Up next

Video / Basha troket tek qytetari: Nuk vij për fushatë.mp4

17 Shikime· 06 Feb 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Lulzim Basha ka vijuar me takimet ndryshe me qytetarët. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kreu i demokratëve thotë se këtë herë është ndalur në familjen e Entonit, por jo për fushatë.

“Shqiptarët meritojnë të dëgjohen me vëmendje. Me Entonin dhe familjen e tij të re në Tiranë, duke folur për problemet e përditshme”, shkruan Basha.

Në videon në fjalë, Basha bashkëbisedon me Entonin mbi shpenzimet mujore dhe problemet e tjera që e shqetësojnë këtë familje.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next