Gazeta Si
Gazeta Si 22 Sep 2019
0

Up next

Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes
21 Jun 2020
Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes
Gazeta Si · 2 Shikime

video 2 paniku.mp4

20 Shikime
In Lajme

Qytetaret te dale ne lulishten perpara zones se Stadiumit "Selman Stermasi" pas lajmit te perhapur se ne ore 23:30 do te binte nje termet i fuqishem. Dhjetera e qindra qytetare, familjare e femije kishin dale ne sheshe, si dhe qendronin ne makina duke pritur me ankth oren 23:30.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes
21 Jun 2020
Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes
Gazeta Si · 2 Shikime