Gazeta Si
Gazeta Si 21 Sep 2019
0

Up next

Video/ Fëmijët e pasur sillen si "të fortë" sfidojnë policinë me makinë
21 Jan 2020
Video/ Fëmijët e pasur sillen si "të fortë" sfidojnë policinë me makinë
Gazeta Si · 2 Shikime

video-2.mp4

17 Shikime
In Lajme

Një video e siguruar nga kamerat e nje prej lokaleve ka fiksuar momentin kur lëkundjet e fuqishme shkunden vendin. Në video duket se si personat qe ndodheshin ne lokal, kane braktisur ne panik tavolinat dhe larguar me vrap.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Video/ Fëmijët e pasur sillen si "të fortë" sfidojnë policinë me makinë
21 Jan 2020
Video/ Fëmijët e pasur sillen si "të fortë" sfidojnë policinë me makinë
Gazeta Si · 2 Shikime