Gazeta Si
Gazeta Si 14 Mar 2020
0

Up next

Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes
21 Jun 2020
Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes
Gazeta Si · 2 Shikime

video 2 mjeket.mp4

3 Shikime
In Lajme

Kosove, mjekët Nderim Hasani, Fitim Havolli dhe Osman Ismaili kane bere thirrje qe te mos kene frike dhe te krijojne panik nga Koronavirusi.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes
21 Jun 2020
Video - Ja si përhapet Covid19! Manastirliu: Bëni kujdes
Gazeta Si · 2 Shikime