Gazeta Si
Gazeta Si 25 Feb 2020
0

Up next

Kurban Bajrami, kreu i KMSh-së uron me kujdesin kundër Covid-19
30 Jul 2020
Kurban Bajrami, kreu i KMSh-së uron me kujdesin kundër Covid-19
Gazeta Si · 2 Shikime

Video 10 masat kunder koronavirusit

3 Shikime
In Lajme

Ministria e Shëndetësisë me anë të një videoje tregon 10 masat që duhen për t’u ndjekur për t’u mbrojtur nga koronavirusi.
Larja e shpeshtë e duarve, mos prekja e syve e hunës dhe gojës me duar, si dhe mbulimi i gojës dhe hundës me shami kur teshtin janë disa nga rregullat bazë.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Kurban Bajrami, kreu i KMSh-së uron me kujdesin kundër Covid-19
30 Jul 2020
Kurban Bajrami, kreu i KMSh-së uron me kujdesin kundër Covid-19
Gazeta Si · 2 Shikime