Up next

Video 1 - Një ekip kombëtar, ëndrra e të gjithve ne.mp4

23 Shikime· 24 Nov 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0

I gjetëm të katërt, Julin, Ilirin, Bilbilin dhe Klajdin, të mbledhur në një nga fushat e sportit në kompleksin e Ali Demit, duke luajtur futboll. Të gjithë me proteza, për të cilat Juli thotë se, janë tejet të shtrenjta (nga një bisedë me të jashtë kamerës, ai thotë se dy protezat e tij për të dy këmbët kushtojnë rreth 30 mijë euro, disa fish më shumë, se një “karrocë-burg” me rrota).

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next