Gazeta Si
Gazeta Si 24 Nov 2019
0

Up next

Çfarë të bësh kur pas krahëve ke një ari?...ua tregon një fëmijë (Video)
25 May 2020
Çfarë të bësh kur pas krahëve ke një ari?...ua tregon një fëmijë (Video)
Gazeta Si · 2 Shikime

Video 1 - Një ekip kombëtar, ëndrra e të gjithve ne.mp4

6 Shikime

I gjetëm të katërt, Julin, Ilirin, Bilbilin dhe Klajdin, të mbledhur në një nga fushat e sportit në kompleksin e Ali Demit, duke luajtur futboll. Të gjithë me proteza, për të cilat Juli thotë se, janë tejet të shtrenjta (nga një bisedë me të jashtë kamerës, ai thotë se dy protezat e tij për të dy këmbët kushtojnë rreth 30 mijë euro, disa fish më shumë, se një “karrocë-burg” me rrota).

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Çfarë të bësh kur pas krahëve ke një ari?...ua tregon një fëmijë (Video)
25 May 2020
Çfarë të bësh kur pas krahëve ke një ari?...ua tregon një fëmijë (Video)
Gazeta Si · 2 Shikime