vendimi-tahirit

31 Shikime· 04 Feb 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣Pas një seance maratonë, të nisur prej orës 09:00 të mëngjesit, Gjykata ka dënuar
ish-Ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri me 5 vite burg për shpërdorim të
detyrës dhe se me veprimet e tij ka dëmtuar shteti. Por me gjykim të shkurtuar
dënimi ulet atij i ulet në 3.4 vite burgim.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By